Aktualności

Nowy rok szkolny

1 września rozpoczął się w naszej szkole nowy rok szkolny 2020/2021. Tego dnia zabrzmiał jakże wyczekiwany szkolny dzwonek. Po wielu miesiącach nauki zdalnej i okresie wakacyjnym, zarówno nauczyciele, jak i uczniowie spotkali się w murach naszej szkoły. Zainaugurowany nowy rok szkolny 2020/2021 odbył się w dość nietypowych okolicznościach, albowiem w specjalnych warunkach sanitarnym. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego na sali gimnastycznej, w bezpiecznej odległości oraz maseczkach ochronnych, zgromadzili się uczniowie klasy pierwszej oraz ich rodzice.

Pani dyrektor Ewa Spinda serdecznie powitała najmłodszych uczniów, życząc im wielu sukcesów w nauce, a następnie wraz z wychowawcą klasy I, wręczyła rogi obfitości. W bieżącym roku szkolnym do pierwszej klasy będzie uczęszczać 12 uczniów. Ze względu na panującą epidemię, uczniowie klas od II do VIII udali się bezpośrednio do swoich sal lekcyjnych, na pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami. Rok 2020/21 w naszej szkole uważamy za otwarty.

Życzymy wszystkim zdrowia, uczniom powodzenia, wytrwałości i samych sukcesów w nauce a nauczycielom wiele cierpliwości.

 

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
163562
Free business joomla templates